Obsługa prawna firm


Marek-Skrzyszowsk-AdwokatKancelaria
 zajmuje się nie tylko świadczeniem usług prawnych na rzecz osób fizycznych, które nie prowadzącą działalności gospodarczej, lecz również na rzecz przedsiębiorców. Usługi na rzecz przedsiębiorców świadczone są we wszystkich formach określonych w zakładce "Co załatwię w Kancelarii" oraz, dodatkowo, w formie stałej obsługi prawnej firmy. Forma, w jakiej będzie świadczona pomoc prawna, zależy oczywiście od klienta.

Świadczenie pomocy prawnej w formie stałej obsługi prawnej firmy odbywa się poprzez zawarcie umowy, na podstawie której adwokat zobowiązuje się przede wszystkim do pozostawania w stałej gotowości umożliwiającej przedsiębiorcy uzyskanie pomocy prawnej niezwłocznie po zaistnieniu takiej potrzeby. Szczegółowy zakres obowiązków adwokata zależy od potrzeb danego przedsiębiorcy.

Wynagrodzenie

Wysokość wynagrodzenia za świadczone usługi zależy od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy. Po przedstawieniu swojej sprawy przez klienta adwokat udziela informacji co do wysokości honorarium lub sposobie jego ustalenia (np. na podstawie czasu pracy adwokata). W razie akceptacji przedstawionej oferty cenowej zawierana jest umowa, która szczegółowo określa obowiązki adwokata i wysokość honorarium bądź sposób ustalenia jego wysokości. W szczególnych przypadkach, gdy zawieranie umowy pisemnej byłoby niecelowe (np. nieskomplikowana porada prawna), świadczenie usługi opiera się na umowie ustnej.

Co do zasady umówione wynagrodzenie jest płatne z góry. W szczególnie uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość odroczenia płatności lub rozłożenia należności na raty.

Istnieje również możliwość uzyskania informacji o wysokości wynagrodzenia za pośred­nictwem poczty elektronicznej. W tym celu należy skierować zapytanie przy użyciu formularza kontaktowego znajdującego się w menu „Kontakt". W treści formularza prosimy opisać swoją spra­wę i koniecznie podać adres e – mail, na który ma zostać przesłana odpowiedź. Odpowiedź prześlemy do 4 godzin.

Obsługa prawna firm

Usługi na rzecz przedsiębiorców świadczone są we wszystkich formach określonych w zakładce "Co załatwię w Kancelarii" oraz, dodatkowo, w formie stałej obsługi prawnej firmy. Forma, w jakiej będzie świadczona pomoc prawna, zależy oczywiście od klienta.

Więcej informacji

Dane kontaktowe

Zapraszamy do naszego biura :
ul. 1 Maja 52, 44-330 Jastrzębie-Zdrój

  Godziny otwarcia:
  pon.-pt.: 9:00 - 19:00 

  sobota: 9:00 - 13:00

  Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami otwarcia Kancelarii po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. 

   Kontakt: pon. - sb.: 9:00 - 21:00
   Tel./fax: 32 47 60 065
   Kom.: 516 715 461, 514 494 054

   e-mail: kancelaria@marekskrzyszowski.pl